Jak działają nowoczesne tabletki na odchudzanie?

Innowacyjne środki odchudzające nie zawierają już laboratoryjnie wytworzonych związków o niepoznanym do końca działaniu, lecz najwyższej jakości antyoksydanty i substancje termogenne, które nie mają praw nikomu wyrządzić najmniejszej szkody! Dobre preparaty posiadają w składzie wyciągi z ziół / roślin, które zwyczajnie stymulują nasze ludzkie receptory rozmieszczone w poszczególnych ośrodkach.

Jakie tabletki na odchudzanie wybrać?

  1. Figurena – kapsułki zawierające wyciągi herbaciane (herbata zielona, herbata pu-erh), wyciąg z nasion fasoli, wyciąg z imbiru lekarskiego, morszczynu pęcherzykowatego, guarany. Ekstrakty roślinne zawierają antyoksydanty, głównie katechiny, m.in: GTCE, GTE, które powodują, że zwiększa się wydalanie lipidów z organizmu. Okazuje się, że niektóre katechiny zawarte w herbacianych wyciągach mają zdolności do zmiany właściwości fizykochemicznych emulsji tłuszczowych, powodując zmniejszenie ich zdolności do poddawania się trawieniu przez lipazę trzustkową. Imbir lekarski również reguluje metabolizm poprzez regulację trawienia węglowodanów. Wyciąg z nasion fasoli, zawiera pewną aminę, zawną „fasolaminą”, która przeciwdziała rozkładowi skrobi do cukrów prostych.
  2. Moringa slim – tabletki na odchudzanie https://tabletki-odchudzajace.co.pl/ powstałe z liści moringi – wysoce cenionej społecznie rośliny, będącej istną kopalnią przeciwutleniaczy. Preparat zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm, i pomaga pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Dzięki obecności witamin i antyutleniaczy, produkt zwiększa odporność.
  3. Slimcea – suplement diety zawierający L-karnitynę, L-tyrozynę, wyciąg z guarany, wyciąg z Yerba mate, pieprz Cayenne, pieprz czarny, chlorek choliny, flawonoidy z gorzkiej pomarańczy, wyciąg z imbiru lekarskiego, wyciąg z fasoli białej. Preparat posiada niezwykle bogaty skład, rzutujący zarówno na przyspieszony proces przemiany materii, jak i na ograniczone wchłanianie niektórych związków. Pieprz Cayenne i pieprz zwyczajny dostarczają piperyny, która jest znakomitym termogenikiem, jednym z najsilniejszych dostępnych na rynku. L-tyrozyna natomiast jest hormonem tarczycowym, który też bierze udział w przemianach tłuszczowych i reguluje metabolizm. L-karnityna, sprawia, że wysiłek fizyczny kosztuje nas kilkakrotnie więcej kalorii niż zwykle. Wyciąg z gorzkiej pomarańczy zawiera multum antyoksydantów, które nie tylko odtrują organizm, ale i uchronią go przed rakiem.
Author: admin