Kalendarze adwentowe nie muszą być z czekolady

Najczęściej spotykanym wypełnieniem kalendarza adwentowego była do niedawna czekolada. Maleńkie papierowe okienka na dużym formacie skrywały drobne słodycze, które każdego grudniowego dnia cieszyły dzieci zarówno odrobiną słodkości, jak i ciekawością jaki kształt trafi się akurat dzisiaj. O ile radość z codziennego otwierania kolejnych okienek cieszy zarówno dzieci, jak i rodziców, o tyle nie każdy jest zadowolony z dostarczania dodatkowej dawki cukru.

Nietypowe kalendarze adwentowe

Już od jakiegoś czasu pojawiły się na rynku kalendarze adwentowe – 
https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html z inną zawartością. Dla dzieci mogą to być małe zabawki, kolekcjonerskie figurki, czy naklejki – wszystko zależy od zainteresowań. Nawet psy doczekały się wersji z psimi smaczkami. Ale co z dorosłymi? Przecież czas oczekiwań na święta dotyczy również osób dorosłych.

Pomysł na prezent do 100 zł

Często pojawia się problem z wyborem prezentu na święta. Również idąc z wizytą do kogoś, o kim niewiele wiemy. Czy wino lub czekoladki to dobry pomysł? A jeżeli ta osoba jest na diecie, to może kawa lub herbata? Ale jaka kawa w prezencie uszczęśliwi darowanego? Jest tyle smaków i rodzajów. Wiadomym od lat, że kawa, czy herbata to dobry pomysł na prezent. Od pokoleń kawę można darować pielęgniarce, pani w urzędzie, czy sąsiadce. Teraz jest jeszcze dodatkowy element dekoracyjny w postaci kalendarza adwentowego. Jest to zestaw 24 różnych rodzajów kaw lub herbat skomponowane w formie kalendarza z otwieranymi okienkami. Każdy znajdzie dla siebie jakiś ulubiony smak. Prezent trafiony w dziesiątkę, a do tego kosztuje poniżej 100 zł.

Author: admin