Pobierz uTorrent – program do wymiany i dystrybucji plików przez Internet

utorrent

     Czym jest uTorrent? Jest to program stworzony 18 września 2005 w języku C++, na licencji Adware. Pierwszym twórcą uTorrent’a był szwedzki programista Ludvig Strigeus. Jest to darmowe oprogramowanie sieci BitTorrent na systemy Microsoft Windows, Linux oraz OS X. Cechą szczególną programu uTorrent jest mały rozmiar jeśli chodzi o zajmowane miejsce na dysku, oraz niskie zużycie procesora naszego komputera. Dużym atutem jest także wersja portable, która umożliwia korzystanie z oprogramowania bez konieczności instalacji. Dzięki programowi uTorrent , download plików jest naprawdę bardzo łatwy i szybki. Dzięki utorrent do pobrania będziemy mieli nieograniczoną liczbę plików, filmów, zdjęć z całego świata! Gdy wybierzemy już co chcemy pobrać (program posiada wbudowaną wyszukiwarkę darmowych torrentów) możemy pobierane pliki kolejkować tzn. nawadać priorytety, które pliki mają zostać pobrane szybciej, a które w późniejszym terminie. 
      Aplikacja dostarcza nam masę szczegółowych informacji o pobieranym pliku. Dzięki temu mamy wgląd na seedy i peery, listę trackerów, oraz wykres, który ilustruje nam transfer plików.

Najważniejsze cechy uTorrent do pobrania:

– Darmowy
– Prosty w obsłudze i posiada menu w języku polskim
– Możemy pobierać wiele plików jednocześnie i nadawać im priorytety
– Wbudowana wyszukiwarka
– Wbudowany czytnik RSS

Ściągnij uTorrent za darmo, czy jest to możliwe?

    Tak, oprogramowanie to jest w pełni darmowe. Pobierz uTorrent najlepiej z oficjalnej ich strony. Dzięki temu będziesz miał pewność, że jest to najnowsza wersja programu. Minusem tego, że program jest za darmo jest to, że przy instalacji proponuje nam zainstalowanie w przeglądarce dodatkowego paska narzędziowego oraz zmianę domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Jednak można to pominąć odznaczając w odpowiedniej rubryce, że nie chcemy tego dodatku. 
    Program także zawiera reklamy (adware). W tym przypadku, nie jest to nieszkodliwe i jak najbardziej bezpieczne dla użytkownika. Często reklamy te są spersonalizowane pod daną osobę.

Author: admin